Kombinéza s vetracími otvormi veľkosť L

kom1.jpgkom1.jpg
kom2.jpgkom2.jpg
kom3.jpgkom3.jpg
kom4.jpgkom4.jpg
kom5.jpgkom5.jpg
kom6.jpgkom6.jpg
kom7.jpgkom7.jpg
kom8.jpgkom8.jpg
kom9.jpgkom9.jpg
kom10.jpgkom10.jpg
bunda13.jpgbunda13.jpg
bunda14.jpgbunda14.jpg

Nový typ kombinézy charakterizovaný výstužami a vetraním.
Kombinéza je vyrobená z kvalitnej keprovej bavlnenej látky. Prvotriedne spracovanie niekoľkonásobným prešívaním všetkých spojov na kombinéze predchádza trhaniu a poskytuje dlhú životnosť.

Kombinéza sa predáva ako komplet s kuklou, spája ich jednodielny zips. Jednoduché obliekanie je možné kvôli zipsu v strede. Keď sa zapnú všetky zipsy (aj na kukle, aj stredový), dajú sa spoločne zakryť kusom látky so suchým zipsom - nevniknú dovnútra včely.

Hlavnou výhodou tejto kombinézy sú vetrania zo sieťoviny. Nachádzajú sa na celom chrbte, prsiach, rukách a pod kolenami. Teplo prúdi von, ale žihadlo sa dovnútra nedostane. Každý vetrák je zošitý z niekoľkých vrstiev jemnej sieťoviny, čo chráni telo pred včelami. Význam ventilácie v letných mesiacoch netreba pripomínať.

Ochranu pred žihadlami dopĺňajú vystužené miesta na pleciach rukách a časti nôh, ktoré včela iba ťažko prepichne.

Iné výhody sú - gumičky na uchytenie na palci na ruke počas obliekania rukavíc, aj väčšia gumička na uchytenie nohy pri obúvaní na nohe, sťahovacie gumy na rukávoch aj nohách, rozopínateľná časť pri zakončení na nohách alebo všitá šnúrka na sťahovanie pásu.

Rozmery a hmotnosť tovaru

Váha tovaru: 1.50 kg


den6-7.gif
59,90 €
74,90 € (-15,00 €)
Upovedomte ma!

  • 605,8
  • Základná cena s DPH 20.00%