Súkromie uživateľov

Rešpektujeme vaše súkromie. Aby sme vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme vedieť niektoré vaše osobné údaje(ďalej len „dáta“). Tieto dáta chránime pred zneužitím a zaručujeme vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjektu vaše kontaktné informácie ani údaje o vašich nákupoch.

Vyhradzujeme si právo posielať všetkým zákazníkom dôležité informácie, ktoré súvisia s prevádzkou internetového obchodu a internetového katalógu Baraník.sk. V prípade, že si neprajete dostávať informačné e-maily a sms, napíšte nám prosím na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kupujúcim je fyzická alebo právnická osoba, ktorá vstúpila do obchodného vzťahu s predávajúcim ako odberateľ (zákazník) produktov od predávajúceho prostredníctvom internetového obchodu, ktorý je súčasťou internetového katalógu Baraník.sk. Kupujúci potvrdením záväznej objednávky potvrdzuje, že akceptuje Obchodné podmienky pre dodávku tovaru vyhlásených predávajúcim. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia týmito obchodnými podmienkami, ktoré sú zároveň pre obe strany záväzné.

  • Uverejnené piatok, 07. december 2012, 23:58
  • Prečítané: 10593x
  • Napísal: Administrator