V roku 1992 sme spolu s manželkou začali včeláriť a založili firmu na spracovanie medu ako voľnú živnosť. Nadviazali sme tak na rodinnú tradíciu našich otcov a dedov - uznávaných včelárov.

 

Hlavnou náplňou našej firmy popri včelárení bola produkcia, výkup a spracovanie medu. Dlhoročná práca vo včelárstve nás priviedla k našej novej činnosti, ktorou je navrhovanie, výroba a predaj včelárskych potrieb.

 

V roku 2007 sme otvorili novú predajňu včelárskych potrieb v obci Cabaj - Čápor. Sme pravidelnými účastníkmi včelárskych výstav na Slovensku a v zahraničí, kde sa stretávame so včelármi a vzájomne si vymieňame svoje nápady a poznatky.

 

V júli 2010 sme otvorili internetový obchod so včelárskymi potrebami. Snažíme sa takto ponúknuť včelárom čo najlepší servis predaja včelárskych potrieb.

 

V našom obchode či už klasickom, alebo internetovom, včelári nachádzajú širokú ponuku včelárskych potrieb, ku ktorým pribúdajú stále nové produkty.

 

Hľadáme dodávateľov, s ktorými spolupracujeme na vývoji a produkcii nových, kvalitnejších, účelnejších a lacnejších včelárskych potrieb. Tieto v nasledujúcich dňoch prinesieme na pulty a stránky nášho internetového obchodu.

 

Dávame vyrábať včelárske produkty vo veľkých sériách aby sme zlacneli výrobu a tak dosiahli priaznivejšie ceny. V našom obchode a na stránkach nášho e-shopu neustále prinášame akcie, sezónne zníženia cien a pod.

 

Svoju pozornosť venujeme aj problematike predaja včelích produktov. Priniesli sme nové metódy uskladnenia, tavenia a balenia medu do spotrebných obalov ako aj nové obaly.

 

Pomáhame včelárom nielen včeláriť, ale aj predávať ich produkty. Vďaka nám mnohí včelári už nie sú odkázaní na výkupcov, ale svoje produkty dokážu predať za výhodnejšie ceny priamo zákazníkovi.

 

Práca so včielkami je ťažká a namáhavá. Poradenstvom aj zavádzaním nových výrobkov, technológií a postupov chceme včelárom túto prácu uľahčiť.

 

- Roman Baraník

 

Certifikáty

 

  • Published on Friday, 07 December 2012 23:54
  • Hits: 36176
  • Written by Administrator